Képeslap Múzeum Baráti Kör és a Képeslap Múzeum Hegyfalun

Az egyesület célja: a távollévők közötti – az információs társadalmat megelőző kor¬ban ki-alakult - egyik jellemző személyes kapcsolat-tartási formának, a postai képeslevelezőla-poknak egyrészt mint képi üzenethordozók-nak, ... (Lásd az Alapszabályt!

Netán neked nincs adó 1%-od, vagy már felajánlottad másnak, legalább egy megosztással segítsél.

Döntésed előtt nézd meg a linket! Láthatod, milyen sokrétű kiállítási anyagokat állítottunk már össze az eddig kapott 1%-okból.

Csatoltan küldök egy teljesen kitöltött rendelkezőnyilatkozatot, ezt csak ki kell nyomtatnotok és el kell küldenetek a NAV-nak az alábbiaknak megfelelően:

• A nyilatkozato(ka)t normál, sima, postai borítékba (kis 16 x 11,5 cm-es) kell berakni
  • Ha az adód 2x1 százalékáról rendelkezel (a másik 1% az egyházaknak vagy a kiemelt előirányzatnak adható), akkor mindkét nyilatkozatot egy közös borítékba tedd bele és ragaszd le!
  • A boríték elején fel kell tüntetni a nevedet, lakcímedet, valamint adóazonosító jeledet!
  • A boríték elején, a bal alsó sarkában tüntesd fel, hogy 1 vagy 2 nyilatkozatot tettél a borítékba
  • A boríték hátulján, a ragasztott felületén átnyúlóan saját kezűleg írd alá!

Kérem, ha tehetitek, támogassátok a Képeslap Múzeum Baráti Kört (egyesületet) az adótok 1%-ával! Ez Nektek csak egy nyilatkozat kitöltését jelenti, a mi kis egyesületünknek viszont nagyon jelentős anyagi segítséget adna!

fekete_kicsi.jpg

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 4
Tegnapi: 13
Heti: 4
Havi: 77
Össz.: 12 643

Látogatottság növelés
Oldal: Segítsd munkánkat az adód 1 %-val
Képeslap Múzeum Baráti Kör és a Képeslap Múzeum Hegyfalun - © 2008 - 2024 - kepeslap-muzeum-baratikor.hupont.hu

A HuPont.hu jelszava az, hogy itt a honlapkészítés ingyen van! Honlapkészítés Ingyen

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat